Na tej stronie przedstawiamy galerię zdjęć ogrodzeń dźwiękochłonnych i płotów akustycznych, które niwelują hałas o 25dB. Tworząc ogrodzenia tak skuteczne w tłumieniu hałasu jak i również stanowiąc ciekawe, nowoczesne ogrodzenia posesji wyznaczamy nowe trendy w budownictwie. Zbudowane są w oparciu o przęsła panelowe na bazie PCV, wypełnionego wełną mineralną. Zdjęcia w galerii świetnie ujmują praktyczne zalety naszych ekranów akustycznych jak również ich walory jako ciekawe nowoczesne ogrodzenia posesyjne. Takie ekrany akustyczne od sąsiada strony doskonale tłumią niepożądany hałas. Ogrodzenia akustyczne posesji najczęściej stosuje się jako ekrany pochłaniające hałas. Estetyczne i nowoczesne w swoim wyglądzie ogrodzenia akustyczne wykonane są z wysokiej jakości profili PCV, przez co wyglądają nowocześnie i jednocześnie bardzo estetycznie.

Wiele razy słyszymy od naszych klientów pytania co można zrobić z głośnym sąsiadem, który nie pozwala funkcjonować w skupieniu, które wymaga ciszy i spokoju. Najczęściej to utyskiwania na głośną pompę ciepła, klimatyzatory czy place zabaw usytuowane blisko posesji. Jednakże równie często przyczyną narzekań na hałas albo złą akustykę jest… coraz bardziej intensywny i co za tym idzie głośniejszy ruch samochodowy czy uliczny. Betonowe ekrany akustyczne nie zdają egzaminu, ponieważ są nieestetyczne, ogromne i nie spełniają warunków nowoczesnych ogrodzeń dźwiękochłonnych. To typowe ekrany odbijające hałas, przez co muszą być ogromne. Jako producent ogrodzeń PCV widzieliśmy zapotrzebowanie na estetyczne ekrany akustyczne, które nie tylko pochłaniają hałas, ale jednocześnie są ozdoba ogrodów i posesji.

Jednak ciekawym trendem jest również zainteresowanie firm budową płotów akustycznych, by zastosować odpowiednie osłony przeciw hałasowi. Najlepiej zanim stanie się on uciążliwy dla posesji okolicznych mieszkańców. Taki sąsiad dbający o komfort okolicznej społeczności planuje budowę płotów dźwiękochłonnych już na etapie projektu budowy czy rozbudowy przedsiębiorstwa. Nasza galeria zdjęć Płotów Akustycznych pozwoli lepiej rozplanować montaż płotów wygłuszających. Zdecydowanie przodują w zamówieniach firmy rzemieślnicze, producenci czy firmy budowlane, które zamawiają ogrodzenia akustyczne do montażu wokół swych zakładów produkcyjnych, warsztatów, systemów klimatyzacji a nawet pojedynczych klimatyzatorów. Nasze ekrany akustyczne znalazły też zastosowanie w redukcji hałasu ruchliwej ulicy przy osiedlach czy domach.