Lato to czas kiedy działają liczne ogródki plenerowe przy różnego typu lokalach gastronomicznych. Każdy taki ogórek należy ogrodzić. Najczęściej spotyka się niskie płotki dołączane do zestawy mebli ogrodowych dostarczanych przez producenta napojów które można zakupić w takim ogródku. Jednakże czy wszystkie ogródki muszą wyglądać tak samo?

Plenerowe ogródki

Ogródki w przestrzeni miejskiej jak i miejscach wypoczynkowych są bardzo popularne. Mimo iż każdy chce odpocząć na łonie natury siadając w ogródku chcemy mieć zapewnione choć minimum prywatności chodzi o to ze nie chcemy aby każdy przechodzień zaglądał nam w przysłowiowy talerz. Z tego powodu ogródki są ogrodzone i często zadaszone wielkimi parasolami ogrodowymi.

Ogrodzenia ogródków plenerowych

W związku z tym że ogródki działają tylko w okresie letnim ogrodzenie takiej przestrzeni ma charakter tymczasowy. Ogrodzenia zazwyczaj stawiane są w miejscach w których nie można ich przymocować na stałe do podłoża więc słupki muszą mieć betonowe stopy zapewniające im stabilność.

Plastikowe ogrodzenia

Ogrodzenie ogródka wcale nie musi być nudne. Zazwyczaj wszystkie tego typu ogrodzenia są do siebie podobne jednak jest sposób aby się wyróżnić a przy tym zachować wszystkie wymagania dotyczące konstrukcji ogrodzenia. Takim rozwiązaniem są ogrodzenia plastikowe a konkretnie ogrodzenia Exclusive dostępne w naszym sklepie

Ogrodzenia te są dostępne w kilkudziesięciu wzorach oraz w czterech kolorach a także cechują się nieskomplikowanym montażem. Dzięki temu ogrodzenie można dobrać indywidualnie do potrzeb.

Zostaw komentarz