Budowa ekranów akustycznych

Pogłos i echo to zjawiska, które nie są wskazane praktycznie we wszystkich typach budynków – prywatnych jak i tych o przeznaczeniu publicznym. Istnieją jednak takie miejsca, gdzie ich zniwelowanie jest niezwykle istotne i wynika ze szczególnego typu prowadzonej działalności.

Odpowiednie warunki akustyczne odgrywają szczególne znaczenie zwłaszcza w profesjonalnych studiach nagrań, salach koncertowych czy w firmach, które bazują na telefonicznej obsłudze klientów indywidualnych i biznesowych. Odpowiednie wygłuszenie w instytucjach muzycznych pozwala na uzyskanie perfekcyjnie brzmiącego i czystego dźwięku. Właściwość ta wykorzystywana jest również podczas nagrywania dubbingu, komentarzy lektora do filmów czy w stacjach radiowych.

Właściwy stopień i sposób wygłuszenia w biurach daje możliwość porozumiewania się z klientami wówczas, gdy w danym pomieszczeniu pracuje nawet kilkanaście osób i wszyscy prowadzą rozmowę w tym samym czasie. Czynnik ten wraz z akustyką sprawia, że nie słyszą oni żadnych rozmów toczących się w tle.

Pianka wygłuszająca – co to jest i czym się charakteryzuje?

Pianka wygłuszająca to szczególny rodzaj okleiny, którą można zastosować zarówno w przypadku ścian, jak i sufitów. To wyjątkowy materiał, który dzięki swojej strukturze posiada właściwości pochłaniania dźwięków, charakteryzujących się dużą częstotliwością i pochodzących w szczególności z zewnątrz budynku.

W zależności od grubości jej warstwy, posiada ona zróżnicowany poziom wygłuszania wszelakich odgłosów. Im grubsza pianka wygłuszająca, tym większy stopień absorbowania. Jest ona dostępna w wielu wariantach, dzięki czemu można dostosować zakup do swoich potrzeb i lokalizacji domu.

To produkt łatwy w montażu i trwały. Można wybrać wersję samoprzylepną jak i skorzystać z tradycyjnej metody przyklejania za pomocą specjalnego kleju. Pianka wygłuszająca wysokiej jakości jest wytrzymała, a korzystanie z niej jest dziecinnie proste!

Pianka Addictive Sound – najlepsze materiały w jednym miejscu

Zależy Ci na tym, żeby wybrać produkt, który niezawodnie będzie pełnił swoją funkcję przez długie lata? Pianka wygłuszająca spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, szczególnie w studiach nagraniowych, agencjach muzycznych czy w biurach obsługi klienta.  To nowoczesny produkt najwyższej jakości o bardzo dobrych parametrach technicznych. Docenią go również specjaliści i ekipy budowlane, którzy na co dzień zajmują się m.in. wygłuszaniem budynków.

W naszym sklepie internetowym dostępny jest szeroki wybór różnorodnego asortymentu, który spełnia bardzo rygorystyczne normy w zakresie wykorzystanych surowców i metod produkcji. Składając zamówienie możesz być pewien, że otrzymasz najlepsze materiały. Ogromną zaletą są również szybkie realizacje zamówień oraz dogodne warunki dostawy. Obsługa sklepu oferuje również profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania.

Zostaw komentarz