Wspieramy każdego klienta w zakupach online. Jesteśmy ekspertem w swojej branży, a naszym celem jest podniesienie komunikacji z klientem na wyższy poziom. Rzetelnie, profesjonalnie i wyczerpująco odpowiadamy na najbardziej popularne pytania zadawane przez naszych klientów. Ta przestrzeń sprawi, że zakupy online staną się większą przyjemnością. Poniżej znajdziecie Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Ile kosztują ogrodzenia plastikowe?

Ogrodzenia plastikowe w zależności od systemu różnią się cenami. Najkorzystniejszą cenę posiadają sztachety Korner. Ich cena waha się pomiędzy 7 zł, a 13 zł. za sztukę. W swojej ofercie posiadamy również tralki greckie oraz drewnopodobne, które świetnie imitują drewno. Cena takiej tralki to ok. 30 zł za sztukę. Dla klientów, którzy zainteresowani są całymi przęsłami ogrodzeniowymi mamy do zaoferowanie system Exlusive. System ten, to również bramy i furtki. Jego niepowtarzalne atuty, to elegancki design oraz 10-letnia gwarancja. Cena za standardowe przęsło to 300 – 1500 zł w zależności od wysokości i wzoru i wymagań klienta. Kolejną pozycją w naszej ofercie są ogrodzenia farmerskie. To rozwiązanie sprawdzi się doskonale jako ogrodzenie każdej zagrody czy pastwiska. Nasi klienci szczególnie upodobali sobie to ogrodzenie dla koni z uwagi na atest PZH. Cena za przęsło wynosi od 300 do 700 zł.

Wpływ na cenę ma przede wszystkim ilość poziomych poprzeczek w przęśle. Dla osób które szukają rozwiązania na wyciszenie swojego miru domowego, idealnie sprawdzą się ogrodzenia akustyczne, które ograniczają dopływ hałasu dzięki odpowiedniej konstrukcji paneli akustycznych. Koszt przęsła standardowego to 1906 zł za ogrodzenie pełne, a 2091 zł za ogrodzenie z ozdobną kratka. Ostatnią pozycją w naszej ofercie są profile PCV EverWood. Są to pełne profile. Z uwagi na fakt, że są barwione w masie, cechuj je najwyższa jakość. Deski sprzedawane są na metry bieżące, a ich cena wynosi od 80 zł do 150 za metr.

Czy ogrodzenia plastikowe są wytrzymałe?

Ogrodzenia plastikowe są wytrzymałe i bardzo trwałe. Odporne na działanie warunków atmosferycznych. Z uwagi na fakt, że są barwione w masie nie tracą koloru. Nasze ogrodzenia plastikowe to najwyższa jakość. Niektóre systemy posiadają gwarancję nawet na 10 lat. Staranne wykonanie oraz najwyższej jakości materiał użyty do wykonania ogrodzeń plastikowych przyczyniają się niewątpliwie do zadowolenia naszych klientów. Przy produkcji wszystkich systemów zawartych w naszej ofercie zostają zachowane najwyższe standardy, co eliminuje możliwość jakichkolwiek przebarwień lub odkształceń. Nie bez znaczenia jest również fakt, że sprzedawane przez nas ogrodzenia plastikowe nie wymagają żadnej konserwacji a utrzymanie ich w czystości nie stanowi żadnego problemu.

Czy ogrodzenia plastikowe są łatwe w montażu?

Montaż ogrodzeń plastikowych jest bardzo prosty. Zamawiając jakikolwiek system z naszej oferty możemy mieć pewność, że poradzimy sobie z montażem. Montaż nie wymaga żadnej wykwalifikowanej ekipy. Na podstawie prostej instrukcji z powodzeniem można wykonać go samodzielnie. Jeżeli zdecydują się Państwo na zakup ogrodzenia u nas, mają Państwo gwarancję, że otrzymają od nas wszelkie niezbędne elementy do montażu ogrodzenia. Po zakupie otrzymają Państwo od nas prostą i przejrzysta instrukcję montażu.
Do montażu nie będzie potrzebna ekipa montująca, jak również nie będzie potrzebny żaden specjalistyczny sprzęt. Samodzielny montaż ogrodzeń plastikowych nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności od właściciela. Po zakupie możecie Państwo liczyć również na nasze wsparcie telefoniczne. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania, które nasuną się podczas montażu.

Z jakiego materiału są ogrodzenia plastikowe?

Ogrodzenia plastikowe to wysokiej klasy materiały. Dostrzegamy w nich nie tylko korzyści wynikające z trwałości czy solidności, ale również inne powody dla których ogrodzenia plastikowe są coraz częściej wybierane. Nie odkształcają się pod wpływem silnego wiatru czy uszkodzeń mechanicznych. Cała Konstrukcja paneli ogrodzeniowych jest sztywna w porównaniu np. do siatki. Z uwagi na wysoką jakość materiałów wykorzystywanych do produkcji ogrodzenie plastikowe jest bardzo trwałe i odporne na działanie warunków atmosferycznych. Materiał wykorzystywany do produkcji sztachet plastikowych, przęseł lub tralek to najwyższej jakości PCV, ten sam, który z powodzeniem od kilkudziesięciu lat wykorzystywany jest do produkcji okien PCV. Wysoka jakość przekłada się na zadowolenie naszych klientów, co powoduje, że tradycyjne ogrodzenia wypierane są z rynku przez ogrodzenia plastikowe.

Czy ogrodzenia plastikowe trzeba konserwować?

Konserwacja ogrodzenia to konieczny zabieg, który trzeba wykonywać systematycznie. Ogrodzenia plastikowe wygrywają z innymi ogrodzeniami na rynku z jednego prozaicznego powodu – nie trzeba ich konserwować. Szereg dostępnych na rynku ogrodzeń niestety nie są odporne na działanie warunków atmosferycznych, takich jak chociażby deszcz. W przypadku innych rodzai ogrodzeń woda bardzo często powoduje korozję. Ogrodzenia plastikowe choć nie są ocynkowane tak jak ogrodzenia metalowe, to wykonane są z tak wysokiej jakości materiału, że deszcz, piasek, czy grad nie mają możliwości przerwania powłoki. Woda również nie gromadzi się na powierzchni materiału, z którego wykonane są ogrodzenia plastikowe. Brak konieczności konserwacji ogrodzeń plastikowych, niewątpliwie wyróżnia ten produkt na rynku. Aby utrzymać w czystości ogrodzenia PCV wystarczy je od czasu do czasu przemywać wodą z płynem do naczyń.

W jakich kolorach są ogrodzenia plastikowe?

Na rynku jest dostępnych szereg ogrodzeń, które możemy wykorzystać aby ogrodzić nasz dom. Możemy wybrać ogrodzenie bardziej tradycyjne lub postawić na bardziej nowoczesne rozwiązania. Dobrze, żeby wybór ogrodzenia współgrał kolorystycznie z pozostałą częścią posiadłości. Na rynku od pewnego czasu dostępne są ogrodzenia plastikowe. Jest dostępnych wiele różnych systemów ogrodzeń plastikowych, począwszy od sztachet, desek drewnopodobnych, a kończąc na całych elementach gotowych do montażu wraz z furtką i bramą. Producenci ogrodzeń plastikowych rozpieszczają nas pod względem mnogości wyboru. Ogrodzenie plastikowe ma wiele zalet, więc warto przyjrzeć się dostępnej na rynku kolorystyce tych ogrodzeń.

Klienci najczęściej decydują się na kolor ogrodzenia drewnopodobny, choć w ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszy się kolor biały oraz szary. Jeśli chodzi o brązowe ogrodzenia, to tutaj również jest cała gama odcieni do wyboru. Na zamówienie można również zamówić ogrodzenia w mniej standardowych kolorach takich jak granatowy, zielony czy czerwony.

Jaka jest wysokość ogrodzeń plastikowych?

Budowa ogrodzenia jak i inne budowle architektoniczne podlegają prawu budowlanemu. Czy zatem potrzebne jest pozwolenie na postawienie ogrodzenia plastikowego wokół posesji? Zostało to uregulowane nowelizacją do ustawy. Maksymalna wysokość ogrodzenia budowanego bez pozwolenia nie może przekroczyć 2,2 m, licząc oczywiście od poziomu gruntu. Zezwolenia nie będziemy również potrzebowali na przebudowę, renowację czy modyfikację istniejącego już ogrodzenia. Zatem ogrodzenie plastikowe możemy również postawić na wysokość nie większą niż 2,2m. Jeśli zależy nam na wyższym ogrodzeniu, które miałoby tłumić np. hałas dochodzący z ulicy, to, niezbędne będzie zgłoszenie budowy ogrodzenia dźwiękochłonnego do starostwa powiatowego lub urzędu miasta. Jeśli po zgłoszeniu budowy w ciągu 21 dni nie otrzymasz sprzeciwu z urzędu, możesz rozpocząć prace. Ważne jest aby dopilnować tego zgłoszenia, ponieważ czasem władze administracyjne zgłaszają uwagi do projektu.

Które tańsze ogrodzenia betonowe czy plastikowe?

Ogrodzenie betonowe jest niewątpliwie ogrodzeniem dość solidnym. Pod warunkiem, że wykonany jest z odpowiedniej mieszanki betonu i dodatkowo zbrojony. Jest to gwarancja solidności i wytrzymałości płotu. Proporcje poszczególnych składników mieszanki, z której wykonany jest taki płot odpowiadają za parametry ogrodzenia betonowego. Koszt takiego ogrodzenie to ok. 100 zł za 1mb. Gdyby miały wchodzić w grę konstrukcje bardziej ozdobne, to koszt takiego ogrodzenia na pewno uległby zmianie i zwiększył się nawet do 200 zł za 1mb. Oczywiście cena takiego ogrodzenia jest uzależniona od jego wysokości.

Jeśli mielibyśmy poruszyć kwestię estetyki ogrodzenia betonowego, to niestety nie osiąga ona najwyższej noty, mimo że na rynku jest dostępnych mnóstwo wzorów odlewnych.
Ogrodzenie plastikowe, coraz częściej wybierane przez klientów, to estetyka z górnej półki. Cena ogrodzenia plastikowego zbliżona jest do ceny ogrodzenia betonowego. Ogrodzenie plastikowe również jest modułowe a cena przęsła o wysokości 1m rozpoczyna się od 130 zł. Oczywiście im więcej elementów ozdobnych, tym cena będzie wyższa. Nie mniej jednak ogrodzenie plastikowe ma wiele zalet. Lekka konstrukcja powoduje, że można go samodzielnie zmontować na podstawie instrukcji obsługi, która do skomplikowanych nie należy. Mamy też do wyboru większy wachlarz kolorystyczny niż w przypadku ogrodzenia betonowego.